Valcprofils, valcētais, metāla vai vienkārši skārda jumts

Valcprofils ir metāliski jumtu un fasāžu pārsegumi. Lokšņu savienošana savā starpā notiek ar ieloču-šuvju, tā saucamo falču valču palīdzību. Tāds plāno metāla lokšņu savienojuma veids jumtiem šobrīd ir visdrošākais un tehnoloģiski pareizākais.

Metāla jumts valcprofila tipa.

Metāla jumts, valcprofils.

Mūsdienīgu valcētu jumtu izgatavo izmantojot tā saucamo ruļļu valcēšanas tehnoloģiju, kā rezultātā profilētās loksnes garums ir līdz pat 12 metriem. Jau nosaukums liecina par to, ka profilētās loksnes tiek izgatavotas no metāla ruļļa, izmantojot notinēju un valcēšanas iekārtu. Bieži vien valcprofila un pārējo komplektējošo detaļu izgatavošana notiek būvobjektā, jumta montāžas laikā.

Valcprofila skārda loksne.

Valcprofila skārda loksne.

Valcprofila loksnes ļoti veiksmīgi tiek izmantotas jaunu jumtu un fasāžu izveidē, kā arī renovācijā, gan privātajā, gan komercēku būvniecībā. Valcētie pārklājumi ļoti veiksmīgi iekļaujas klasiskajā un mūsdienīgajā, kā arī konceptuālajā un hi-tech jumtu arhitektūrā.
Galvenās valcēto jumtu segumu priekšrocības ir to hermētiskums, remonta iespējas un izmantojamība jumtos ar ļoti mazu slīpumu.

Kvalitāte

Pērkot valcprofila loksnes pie mums Jūs varat būt drošī, ka:

– ražošanas tehnoloģiskais process un darbagaldi atbilst visām normām un LVS standartiem.
– ražošanā tiek izmantots augstas kvalitātes materiāls.
– pārklājums un materiāla biezums atbilst pasūtītāja prasībām.
– ir detalizēts valcprofila montāžas instrukcijas un ekspluatācijas perioda apraksts.
– ir kvalitatīvs iepakojums, kas noverš bojājumu risku.
– mūsu partneri ir sertificētas ekspertu istādes, kas nodrošina produkcijas kvalitātes kontroli.

Neskatoties uz to, ka ir pieejamas montāžas instrukcijas, mēs neiesakām veikt to ar savām rokām bet labāk izmantot profesionālu montāžas specialistu palīdzību. Pie mums Jūr varat iegādāties visas nepiečiešamas ūdens noteksistēmas sastāvdaļas gan teknes gan notekcaurules un saņemt konsultāciju. Skārda jumta montāžai ir nepieciešami kleimeri (loksnes stiprināšanas elements pie jumta), valcēšanas instruments un sniega aiztures barjera elementi.

Valcēšanas instruments

Valcēšanas instruments

Valcēšanas instruments.

Kleimeri

Valcprofila loksnes stiprināšanai izmanto 0,5 mm biezus kleimerus. Savukārt kleimerus stiprina pie dēļiem ar cinkotu skrūves vai nagles palīdzību.

Cenas

Valcprofila loksnes cenas kā arī citu skārda izstrādājumu izcenojumi ir pieejamas cenas nodaļā.

Ir Jautājumi?

Saņemt specialista konsultāciju Jūs varat sazinoties ar mums izmantojiet telefonu vai kontaktformu. Produkcijas skices, peejamas krāsas u citu papildinformāciju Jūs var aplūkot šajā nodaļā.

Kontakti