Sniega barjeras metāla dakstiņveida, snap lock un bitumena jumtiem.

Sniega aiztures barjera ir jumta drošības elements, kuru izmanto, lai aizturētu sniegu un novērstu tā noslīdēšanu no jumta. Sniega aiztures barjerai ir divas pamatfunkcijas: noturēt sniega masu uz jumta (siltumizolācijas dēļ) un, sniega masai kūstot, to aizturēt pret pēkšņu noslīdēšanu.

Zemāk Jūs varat aplūkot dažāda tipa sniega barjerus, kas ir speciāli izstrādātas vispopulārakajiem jumta veidiem Latvijā (Avotiņi, Mārupes Metals, Balex, Celtnieks 95 un citi latvijas kā arī ārzemes jumtu segumu razotāji). Visi sniega barjera pamatelementi tiek ražoti Latvijā, ir sertificēti, atbilst Latvijas valsts standartiem un ir notestēti atbilstošas laboratorijās. Dokumentācija un montāžas instrukcijas ir pieejamas šajā nodaļā.

Sniega barjera bitumena jumtiem

Valcprofila skārda loksne.

Sniega barjera bitumena jumtiem.

Viens no populārākajiem jumta veidiem Latvijā ir bitumena jumts vai bitumena dakstiņi (šindeļi). Vispazīstamākie brendi ir Technonicol, Mida, Katepal, Shinglas, Iko. Pie mums Jūs varat iegādāties sniega barjeras komplektu, kas ir paredzēts montāžai šāda tipa jumtiem. Komplekts sastāv no:

Sniega barjera metāla dakstiņu jumtiem

Sniega barjera metāla dakstiņu jumtiem.

Sniega barjera metāla dakstiņu jumtiem.

Metāldakstiņu jumta veids ir arī viens no populārākajiem Latvijas tirgū. Pie mums Jūs varat iegādāties sniega barjeras komplektu, kas ir paredzēts montāžai šāda tipa jumtiem. Viena no pamatīpatnībam ir sniega barjeras stiprinājuma (kronšteina) salocīta mala. Tā nodrošina ideālu savienojumu ar jumta viļņotu profilu. Komplekta sastāvdaļas:

Sniega barjera valcprofilam

Sniega barjera valcprofilam.

Sniega barjera valcprofilam.

Valcprofils ir metāliski jumtu un fasāžu pārsegumi. Lokšņu savienošana savā starpā notiek ar ieloču-šuvju, tā saucamo falču valču palīdzību. Pie mums Jūs varat iegādāties sniega barjeras komplektu, kas ir paredzēts montāžai šāda tipa jumtam. Šī sniega barjera īpatnība ir tā stiprinājuma iespējamība nevis pie jumta latojuma bet pie valcprofila ieloču-šuvja, kas rezultātā izskatās eleganti un minimalistiski. Komplekta sastāvdaļas:

Sniega barjera “Snap Lock” profiliem

Sniega barjera Ruukki Snap Lock classic profiliem.

Sniega barjera Snap Lock profiliem.

Snap Lock metāla jumta segums ir unikāls metāla jumta profils, kas līdzinās tradicionālajam gludā skārda jumta segumam, bet tajā pat laikā ir mūsdienīgs un moderns pateicoties vienkāršotai montāžas procedūrai. Komplekta sastāvdaļas:

Sniega barjera trapecveida profiliem

Sniega barjera trapecveida profiliem.

Sniega barjera trapecveida profiliem.

Trapecveida profili ir viens no ekonomiskākajiem jumta veidiem. Tos izmanto gan privātajā, gan komercēku būvniecībā. Pazīstamakie jumta profila veidi Latvijā ir PP20 un PP45. Sniega barjera komplekta sastāvdaļas:

Kvalitāte

Pērkot ražotus sniega barjerus pie mums Jūs varat būt drošī, ka:

– ražošanas tehnoloģiskais process un darbagaldi atbilst visām normām un LVS standartiem.
– ražošanā tiek izmantots augstas kvalitātes materiāls.
– elementu konstrukcija ir spējīga noturēt slodzes, kas ir daudz lielākas nekā teorētiski iespējamas Latvijas vidē.
– ir detalizētas sniega barjeras montāžas instrukcijas.
– it atbilstošs Latvijas laika apstākļiem ekspluatācijas perioda apraksts.
– ir kvalitatīvs iepakojums, kas noverš bojājumu risku.
– mūsu partneri ir sertificētas ekspertu istādes, kas nodrošina produkcijas kvalitātes kontroli.

Neskatoties uz to, ka ir pieejamas montāžas instrukcijas, mēs neiesakām veikt to ar savām rokām bet labāk izmantot profesionālu montāžas specialistu palīdzību. Pie mums Jūr varat iegādāties visas nepiečiešamas sniega barjera sastāvdaļas un instrumentus montāžai.

Montāža

Sniega barjeras ir konstruētas ievērojot Latvijas standartus. Atbilstoši Latvijas teritorijā piemērojamām normatīvajām sniega slodzēm ir aprēķināts pieļaujamais jumta plaknes platums, no kuras sniega slodze tiek nodota uz sniega aiztures barjerām. Šo un citu informāciju kā arī vairāk par montāžu varat atrast mūsu dokumentācijas nodaļā.

Cenas

Dažāda tipa sniega barjeras cenas kā arī citu skārda izstrādājumu izcenojumi ir pieejamas cenas nodaļā.

Ir Jautājumi?

Saņemt specialista konsultāciju Jūs varat sazinoties ar mums izmantojiet telefonu vai kontaktformu. Produkcijas skices, peejamas krāsas u citu papildinformāciju Jūs var aplūkot šajā nodaļā.

Kontakti