Celtniecības Objektu Galerija

SIA “Skārda Nams” ir skārda izstrādājumu ražošanas uzņēmums, kas strādā Latvijas tirgū kopš 1993. gada. Kopš tā laika tika uzbūvēti un reonovēti vairāki celtniecības objekti Latvijā kā arī ārpus tās. SIA “Skārda Nams” uzņēmuma galvenā prioritāte, kas palidzēja nostiprināties Latvijas turgū un kļūt par vadošo uzņēmumu savā jomā ir produkcijas augstā kvalitāte. Ir vairāki faktori, ar kuru palīdzību var smazināt produkcijas cenu. Piemēram, materiāla kvalitāte, nepietikošs darba galdu tehniskais atbalsts, neprofesionalie darbinieki, lēts vai nekvalitatīvs iepakojums, nelabvēlīgas nolikvas nosacījumi viss tas var ietekmēt uz produkcijas kvalitāti un samazināt to ekspluatācijas periodu vai sliktākajā gadījumā pievest pie dadz nopietnākām problēm. Pat arī grūtajos krīzes laikos mēs neekonomējam uz šiem svarīgākajiem faktoriem tāpēc šodien mūsu produkciju iespējams atrast gan vecos gan jaunajos būvniecības objektos.

Vecrīga. Skats no Pētera baznīcas.

Vecrīga. Skats no Pētera baznīcas. Foto Skārda Nams.

Bez šaubām, ar UNESCO atzinumu, Rīga ir baltijas valts pērle, latvijas pilsoņu lepnums un Rīgas pilsētas galvenais skats. Mēs palīdzējam reonovēt vairākus vēsturiskus objektus, modernizēt fasādes un paveikt Rīgas skatu daudz labāku un pievilcīgāku. Kā rezultātā, mēs esam pārliecināti, ka tas pievedīs vairākus turistus un ceļotājus no vairākiem pasaules valstīm.

Mols. Tirdzniecības centrs. Skats no Krasta ielas.

Mols. Tirdzniecības centrs. Skats no Krasta ielas. Foto Skārda Nams.

Tirdzniecības centrs Mols ir viens no pirmajiem Latvijā atvērtajiem tirdzniecības centriem. Tas tika atklāts 1998. gadā un līdz pat šodienai mūsu ražota produkcija atrodas uz šīs ēkas fasādēm un jumtiem. Mols nav vienīgais tirdzniecības centrs kur var atrast mūsu produkciju. Tirdzniecības centrs Alfa, kas ir viens no vislielākajiem Rīgā, kā arī mazāki Rimi veikali ir objekti, kur var atrast mūsu uzņēmumā ražotas palodzes, parapetes un citus skārda locīšanas izstrādājumus.

Turaidas kvartāls. Moderns daudzdzīvojamo mājas kvartāls Jurmalā.

Turaidas kvartāls. Moderns daudzdzīvojamo mājas kvartāls Jurmalā. Foto Skārda Nams.

Jūrmala, Dzintari, Turaidas iela 17.  Jaunais projekts ar nosaukumu Turaidas kvartāls, kas sastāv no deviņām mājām. Šajā projektā tiek izmantotas mūsu skārda karnīzes un citi jumta drošības elementi, kas pasargās mājas no nelabvelīgajai nokrišnu ietekmei uz vairākiem gadiem uz priekšu. Šīs objekts protams nav mūsu vienīgais daudzdzīvojamas mājas objekts Jurmalā, bet ir viens no pats pazīstamākājiem un elitārajiem šajā pilsēta.

Centra Nams. Moderna daudzdzīvojama māja Rīgas centrā.

Centra Nams. Moderna daudzdzīvojama māja Rīgas centrā. Foto Skārda Nams.

Centra Nams ir ekskluzīvs projekts blakus Daugavas krastam. Ēkas formas atgādinā lielo kuģi. No dzīvokļu panorāmas logiem paveras burvīgs skats uz upi, pasažieru ostu un Pārdaugavu. Šīm objektam SIA “Skārda Nams” ir izgatavojies vairākus atloka elementus, kurus izmanto kā papildaizsārgu ēkas fasādei un dekoratīvus elementus dizainam. Tā pat kā Centra Namā, Rīgā ir vairāki simti un tūkstoši objekti kuros atrodas līdzīga tipa metāla produkcija.

Saliena. Privātmāju ciemats Pinķos.

Saliena. Privātmāju ciemats Pinķos. Foto Skārda Nams.

Projekts saliena ir unikāls privātmāju koncepts, kas mājas īpašniekiem ļauj izvēlēties savas izsāpņotās Ideālās mājas detāļas. Tādas kā zemes platība, izvietojums, stāvu skaits, plānojums un apdare. Šeit mūsu produkciju iespējams atrast gan uz jumtiem (skārda dūmvada cepures, dažādi konstruktīvie pieslēgelementi no metāla, karnīzes) gan uz fasādēm (atloki vai dekoratīvie apdares izstrādājumi).

Britu starptautiskā skola. Izglītības, kultūras, sporta centrs pinķos.

Britu starptautiskā skola. Izglītības, kultūras, sporta centrs. Foto Skārda Nams.

Jaunā skola iz izvietota 1,5 hektāru lielā teritorijā Turaidas iela 1, Piņķos. Tai ir vairāki sporta nodarbību un spēļu laukumi, 76 autostāvvietas, 32 klases telpas, kas izvietotas divos stāvos, pilnībā aprīkota mākslas studija, mūzikas telpas, dabas zinību laboratorija, moderna datorklase un ēdnīca. Protams, Rīgā eksistē vairākas citas skolas un izglītības iestādes kas tika dalēji reonovētas ar mūsu skārda produkcijas palīdzību.

Rundāles pils. Rundāles novads.

Rundāles pils. Rundāles novads. Foto Panoramas.lv

Rundāles pils ir nozīmīgākā baroka stila pils Latvijā. Atrodas Rundāles novada Pilsrundālē. Šīm objektam ir salīdzinoši liels jumta platums, kas stipru lietus laikā rada nepieciešamību novirzīt lielus ūdens apjomus līdz ēkas pamatnei. Šīm nolūkam tika montēti vairāki simti metri mūsu uzņēmumā ražotas teknes un notekcaurules kas pasarga sēna pilss fasādi un pamatni no negatīvas mītruma iektekmes.