Valcprofils

Valcprofils ir metāliski jumtu un fasāžu pārsegumi. Lokšņu savienošana savā starpā notiek ar ieloču-šuvju, tā saucamo falču valču palīdzību.

Aprēķināt cenu

Valcprofils ir metāliski jumtu un fasāžu pārsegumi. Lokšņu savienošana savā starpā notiek ar ieloču-šuvju, tā saucamo falču valču palīdzību. Tāds plāno metāla lokšņu savienojuma veids jumtiem šobrīd ir visdrošākais un tehnoloģiski pareizākais.
Mūsdienīgu valcētu jumtu izgatavo izmantojot tā saucamo ruļļu valcēšanas tehnoloģiju, kā rezultātā profilētās loksnes garums ir līdz pat 12 metriem. Jau nosaukums liecina par to, ka profilētās loksnes tiek izgatavotas no metāla ruļļa, izmantojot notinēju un valcēšanas iekārtu. Bieži vien valcprofila un pārējo komplektējošo detaļu izgatavošana notiek būvobjektā, jumta montāžas laikā.
Valcprofila loksnes ļoti veiksmīgi tiek izmantotas jaunu jumtu un fasāžu izveidē, kā arī renovācijā, gan privātajā, gan komercēku būvniecībā. Valcētie pārklājumi ļoti veiksmīgi iekļaujas klasiskajā un mūsdienīgajā, kā arī konceptuālajā un hi-tech jumtu arhitektūrā.
Galvenās valcēto jumtu segumu priekšrocības ir to hermētiskums, remonta iespējas un izmantojamība jumtos ar ļoti mazu slīpumu.

Krāsas

 
  RR 11 Skuju zaļa

RR 11
Skuju zaļa

  RR 20 Balta

RR 20
Balta

  RR 21 Gaiši pelēka

RR 21
Gaiši pelēka

  RR 22 Pelēka

RR 22
Pelēka

  RR 23 Tumši pelēka

RR 23
Tumši pelēka

  RR 29 Sarkana

RR 29
Sarkana

  RR 30 Gaiši brūna

RR 30
Gaiši brūna

  RR 32 Tumši brūna

RR 32
Tumši brūna

  RR 33 Melna

RR 33
Melna

  RR 946 Sudrabu

RR 946
Sudrabu

  RR 947 Daksti

RR 750
Dakstiņu

  RR 887 Šokolādes

RR 887
Šokolādes

  2H3 Antracīta

2H3
Antracīta


,